Document
GOOGLE ADS REKLAMCILIĞI
Markanıza Değer Katın
Yenilikçi ve Dinamik Çözümler ile Mrc Group Dijital Pazarlama 7/24 Yanınızda

DocumentBilinirlik

Marka Bilinirliği Oluşturun

Tanıtım

Ürün ve Hizmetlerinizi Tanıtın

Talep / Müşteri Yaratma

Nitelikli Potansiyel Müşterilere Ulaşın

Online Satışlar

Trafiği Satışa Çevirin Cironuzu ArtırınFirma büyüklüğünüz ve yaptığınız iş ne olursa olsun Google Reklam vermemeniz için herhangi bir neden yok. Yeni Müşterilere ulaşmak, iş hacminizi büyütmek ve daha başarılı olmak için Google’a reklam vererek dünyanın en çok kullanılan arama motorunda üst sıralarda yer almalısınız.

Peki Biz Ne Yapıyoruz?
Firmanızı analiz ederek ihtiyacına uygun reklam modelleri ile büyümenize yardımcı oluyoruz.


Bilgi Edinin..

Google Ads nedir?
Google Ads (önceki adları Google AdWords ve Google AdWords Express) işletmelerin Google Arama, YouTube ve diğer web sitelerinde ürün ve hizmetlerini tanıtmak için kullandıkları dijital reklamcılık çözümüdür. Google Ads, reklamverenlerin reklamları için telefon aramalarını veya web sitesi ziyaretlerini artırmak gibi belirli hedefler seçmesine de imkan sağlar. Google Ads hesabıyla reklamverenler bütçelerini ve hedeflemelerini özelleştirebilir, reklamlarını istedikleri zaman başlatabilir veya durdurabilir.
Google Ads Nasıl İşliyor ?
Google Ads, kullanıcılar internette sizin sunduğunuz ürün veya hizmetleri aradığında reklamınızı gösterir. Akıllı teknolojiden faydalanarak Google Ads reklamlarınızın potansiyel müşterilerin karşısına işlem yapmaya hazır oldukları anda çıkarılmasına yardımcı olur.
1- Hedefinizi belirleyerek başlayabilirsiniz. Örneğin, web sitenize daha çok ziyaretçi çekmek veya işletmenizin daha çok aranmasını sağlamak gibi.
2- Ardından reklamınızın gösterilmesini istediğiniz coğrafi alanı seçebilirsiniz. İşletmenizin çevresinde küçük bir alan veya şehirler, bölgeler ya da ülkeler gibi daha geniş bir alan olabilir.
3- Son olarak reklamınızı oluşturup aylık bütçe sınırınızı belirlersiniz.
Google ADS Kampanya Oluştururkan Hangi Hedef Seçilmeli?
Satış: Eğer online satış yapan bir siteniz ya da fiziki mağazanız için kampanya hazırlıyorsanız bu hedef en doğru seçenek olabilir.
Potansiyel Müşteriler: Dönüşümlerinizi arttırmak istiyorsanız hedefleme türü olarak bu seçeneği seçebilirsiniz. Form doldurma, Whatsapp ile dönüş elde etmek ana amacınız ise bu tercih en doğru seçim olacaktır.
Web Sitesi Trafiği: Web sitenizde daha çok trafiğe odaklanmak istiyorsanız bu durumda bu tercih sizin için doğru olacaktır.
Google Ads'in maliyeti ne kadardır ?
Google Ads maliyetinizi bütçe ayarlarınız belirler. Google Ads hemen hemen her bütçeyle çalışabilir. Yalnızca kullanıcılar reklamınızla etkileşim kurduğunda ücretlendirilirsiniz. Örneğin web sitenizi ziyaret etmek veya işletmenizi aramak için reklamınızı tıkladığında. Google Ads'de minimum harcama koşulu yoktur. Sözleşme süresi koşulu da yoktur, reklamlarınızı istediğiniz zaman durdurabilirsiniz.
Document

Hemen Bize Ulaşabilirsiniz !

Sizde Mrc Group Dijital Pazarlama Ailesine Katılabilirsiniz.

 • 01

  Bize Ulaşın
  İletişim bilgilerimizi inceleyerek
  bize ulaşabilirsiniz

 • 02

  Teklif Alın
  Talepleriniz doğrultusunda size uygun olan hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 • 03

  Ailemize Katılın
  Sizde artık diğer ortaklarımızında da dahil olduğu aile üyelerimizden biri olun.